Psychoterapie Palmovka
Mgr. Veronika Cvečková
"Víc radosti, méně obav. Víc soucitu, méně kritiky. Víc pocitu štěstí, méně stresu.
Víc lásky, méně nenávisti." ― Roy T. Bennett, Světlo v srdci

                                                                                               ENGLISH
Recenze

Výběr terapeuta probíhá často tak trochu „na slepo“. A já jsem nesmírně rád, že jsem při této volbě narazil na Veroniku. Pomáhá mi vyrovnat se s doposud nejobtížnější situací v mém životě, zároveň pracujeme na tom, abych se stal vyrovnanějším a snad i trochu lepším člověkem. Veronika podle mě vyniká empatií a dovede v mnoha ohledech příjemně překvapit, má širokou zásobu technik, různých cvičení i témat. Nikdy jsem si nedovedl představit, že se budu při terapii cítit tak příjemně, a že se dovedu o věcech bavit tak otevřeně, ale s Veronikou to jde úplně samozřejmě. Terapie u ní mi skutečně pomáhá. (Luděk V., Praha)

I initially came to Veronika hoping to find a solution to my anxiety problem. Not only did her therapy help with that, she also showed me new approaches in dealing with mental health-related issues, and even preventing them. Attentive, professional, and just plain nice to talk to, she has my recommendation. (Adam P., Berlin)

Paní Veronika je velmi sympatická a milá terapeutka s velkou ochotou vyslechnout a pochopit člověka a jeho daný problém. Už po prvním sezení jsme se cítila lehčeji a spokojeněji. Paní Veroniku určitě doporučuji, ať už máte jakýkoli problém. (Míša P., Zdiby)Paní Veronika mi byla sympatická již z fotek a recenzí na jejím webu. Dala jsem na svou intuici a domluvila si první (online) terapii. Oceňuji především její schopnost hlubokého napojení a empatie a dále praktický nácvik různých technik pro zvládání emocí apod. Domlouvaní termínů je bezproblémové a Veronika mi vzhledem k mým omezeným časovým možnostem vychází vždy vstříc. (Veronika O., Praha)

Pokud se někdo necítí dobře na duši, je potřeba vyhledat terapeuta. Není to nic špatného. Měl by to být člověk, kterému budete důvěřovat a sdělíte mu cokoliv, jen tak vám může pomoci. A přesně taková je i Veronika. Otevřená, člověk jí důvěřuje, při terapii vytváří velice příjemný prostor, ve kterém se člověk cítí jak ryba ve vodě. (Štěpánka S., Praha)

I came across Veronica by chance. I tried several therapists before her and none of them seemed willing to really listen and help me. I couldn't find a good therapist for almost a year and felt like I was just wasting my time and money. My boyfriend's therapist suggested Veronika and I am more than happy with her help and guidance. Veronika is very kind and patient and gives detailed feedback on the problem. She is very knowledgeable in the field of psychology, neurology, substance abuse and overall health. She would listen carefully, respond thoroughly and teach you techniques to overcome anxiety, trauma, etc. When someone loves their job, it really makes a big difference - you can tell she enjoys what she does. (Maria B, Prague)

Ačkoli jsem zastánce offline setkávání a nedokázala jsem si představit, že bych absolvovala terapie online, Skype konzultace s Veronikou byly pro mě velice příjemným překvapením. Veronika je jako terapeutka velice milá, příjemná, dokáže se na klienta velice dobře nacítit. Už jen její hlas i optimismus v očích byl pro mě velice uklidňující. Naprosto novým zážitkem v oblasti terapií byl pro mě její osobitý přístup, který se v určitých ohledech odlišoval od setkání s jinými terapeuty, jež jsem v minulosti absolvovala. Neměla jsem totiž pocit, že jsem špatná, když jí popisuji, jak některé situace prožívám, jak se v nich "plácám", jaké cítím emoce. Velice mě uklidnilo to, že je považovala za naprosto normální, běžné, za součást prožívání a vypořádávání se s danou situací. Pro mě osobně byl velký benefit i její neformální způsob vyjadřování, protože v dané chvíli se prostě hodilo nemluvit spisovně, resp. padlo i nějaké to sprosté slovo na obou stranách. A to mi bylo opravdu blízké a cítila jsem se při terapiích velice komfortně, v bezpečí. Veronice moc děkuji za pomoc i za doporučení technik či knih, které mi v dalších krocích pomáhají. S radostí se na ni v budoucnu znovu obrátím. (Aneta J., Praha)

Osud to tak chtěl a já jsem nesmírně vděčná, že jsem se dostala právě k paní Veronice. Těžko bych hledala empatičtější, příjemnější a hlavně schopnější terapeutku, která by během krátké doby dokázala v člověku vzbudit důvěru a otevřít témata, o kterých jsem ani nevěděla, že jsou potřeba otevřít a na kterých spolu úspěšně pracujeme. Sezení jsou naprosto přirozená a i přes těžkosti, kterými spolu procházíme, jsem po terapii vždy uvolněná. Děkuji. (Natálie E., Praha)

S Veronikou se setkávám delší dobu. Máme za sebou již kus cesty a ještě velký před sebou. Ale vím, že to má smysl, že ta cesta je správná, a to díky Veronice. Z každého našeho sezení si odnáším něco nového, povzbudivého, učí mě poznávat sebe samu a pochopit se, neodsuzovat se. A to je pro mne velmi důležité! Jsem ráda, že mi přišla do života. (Dita S., Praha)